
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Удобна дръжка за носене |
| Υψος | 36.5 cm |
| Πλάτος | 31 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Βάρος | 1.7 Kg |
| Χωρητικότητα | 12 l |