- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Удобна дръжка за носене |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 8.1 cm |
| Дължина | 8.8 cm |
| Тегло | 0.420 Kg |
| Капацитет | 700 ml |
| Гаранция | 24 месеца |