- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Удобна дръжка за носене |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 8.1 cm |
| Μήκος | 8.8 cm |
| Βάρος | 0.420 Kg |
| Χωρητικότητα | 700 ml |
| Εγγύηση | 24 μήνεςa |