Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Розов |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Течности |
| Височина | 12.3 cm |
| Ширина | 7.3 cm |
| Дължина | 12.3 cm |
| Капацитет | 0.2 l |
| Гаранция | 24 месеца |