Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Roz |
| Tip produs | Termos |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Fluide |
| Înălţime | 12.3 cm |
| Lăţime | 7.3 cm |
| Lungime | 12.3 cm |
| Capacitate | 0.2 l |
| Garanție | 24 luni |