- -6,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани WOK |
|
| Цвят | Бежов |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип тиган | Уок |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 8.5 cm |
| Диаметър | 30 cm |