- -6,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани WOK |
|
| Culoare | Bej |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Marmură |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Tip tigaie | Wok |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 8.5 cm |
| Diametru | 30 cm |