- -20,45 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани |
|
| Цвят | Златист, Кафяв |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | С капак |
| Материал | Алуминий |
| Капацитет | 4.3 l |
| Функции | Незалепващо покритие, Без PFOA, Готвене без мазнина, Подходящ за съдомиялна машина, Лесно почистване, Ергономична дръжка, Подходящ за фурна |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Тип готвене | Пържене, Печене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Универсален |
| Материал капак | Боросиликатно стъкло |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Дълбочина | 9.5 Kg |
| Диаметър | 24 cm |