- -20,45 €
- Stoc epuizat
![]()
Tigaie/tava multifunctionala Oliver Voltz
- Dimensiuni: 24 x 24 x 9,5 cm
- Capacitate: 4,3 litri
- Tigaie patrata din aluminiu de inalta calitate, durabila
- Cupru, acoperire antiaderenta la suprafata
- Manere din otel inoxidabil, nituite pentru o rezistenta sporita
- Capac din sticla de inalta calitate cu orificiu pentru abur
- Oala este potrivita pentru o gama larga de surse de incalzire: gaz, halogen, electricitate, sticla ceramica si inductie
- Tigaia este perfecta pentru gatit fara grasimi si extrem de usor de curatat
- Potrivita pentru gatit in cuptor
- Se poate spala in masina de spalat vase
- Setul contine: 1 tigaie, 1 capac, 1 cos, 1 suport pentru gatit la aburi
Atenție: doar pentru uz casnic!
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | De aur, Maro |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Cu capacul |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 4.3 l |
| Functii | Capac non-stick, Fara PFOA, Gătit fără grăsime, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Curățarea ușoară, Mâner ergonomic, Potriviți pentru un cuptor |
| Forma | Pătrat |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Tipul de gatit | Prăjire, Coacere |
| Tip maner | Fix |
| Tip tigaie | universal |
| Material capac | Sticlă borosilicată |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Adancime | 9.5 Kg |
| Diametru | 24 cm |