- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тигани |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 2.88 l |
| Функции | Non-Stick |
| Форма | Кръгла |
| Брой/комплект | 1 |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | PTFE, Стомана |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Тип тиган | Универсален |
| Ширина | 29.5 cm |
| Дължина | 52 cm |
| Дълбочина | 8.9 cm |
| Диаметър | 28 cm |