- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 2.88 l |
| Functii | Non-Stick |
| Forma | Rundă |
| Numar bucati/set | 1 |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | PTFE, Oţel |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Tip tigaie | universal |
| Latime | 29.5 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Adancime | 8.9 cm |
| Diametru | 28 cm |