- -2,56 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Топлоизолирана дръжка |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Алуминий, Мрамор |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип тиган | С отделения |
| Ширина | 18.5 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дълбочина | 2.5 cm |