- -2,56 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тигани |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Tigaie |
| Tip | Fără un capac |
| Material | Aluminiu |
| Functii | Mâner izolat termic |
| Sursa de caldura | Electric, Gaz, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Material interior | Aluminiu, Marmură |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |
| Tip tigaie | Fără apărare |
| Latime | 18.5 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Adancime | 2.5 cm |