- -17,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Точила за ножове |
|
| Материал острие | Стомана, Керамика |
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Точило |
| Тип | Ръчно |
| Материал | Инокс |
| Функции | Заточване |
| Опции точене | Фино, Грубо |
| Мощност | 0 W |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 4.7 cm |
| Дължина | 18.80 cm |
| Тегло | 0.29 Kg |