- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Точила за ножове |
|
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι, Κεραμικό |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Ξύστρα |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Υλικό | Inox |
| Λειτουργίες | Ακόνισμα |
| Επιλογές λείανσης | Λεπτό, Грубо |
| Εξουσία | 0 W |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 4.7 cm |
| Μήκος | 18.80 cm |
| Βάρος | 0.29 Kg |