- -11,29 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Бял, Жълт |
| Мощност | 810 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Система против хлъзгане, Таймер |
| Употреба | Домашна |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 19 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |