- -11,29 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тостери за хляб |
|
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Alb, Galben |
| Putere | 810 W |
| Functii | Dezghețarea, Reîncălzire, Oprirea automată, Sistem anti-alunecare, Temporizator |
| Utilizare | Intern |
| Numar de felii | 2 |
| Trepte de prajire | 6 |
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 19 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Garanție | 24 luni |