- -12,78 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Зелен |
| Мощност | 1600 W |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 4 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 20.5 cm |
| Дължина | 32 cm, 32 cm |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |