- -12,78 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Εξουσία | 1600 W |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 4 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 20.5 cm |
| Μήκος | 32 cm, 32 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |