- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1400 W |
| Функции | Размразяване, Претопляне, Автоматично изключване, Отмяна, Автоматично изскачане на хляба, Система против хлъзгане, Автоматично подравняване, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи, Поставка за кроасани |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой филии | 4 |
| Нива на изпичане | 7 |
| Височина | 17.5 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 15 cm |
| Тегло | 1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |