- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1400 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αναίρεση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αντιολισθητικό σύστημα, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα, Βάση κρουασάν |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 4 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 17.5 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 15 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |