- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тостери за хляб |
|
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Черен, Инокс |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Размразяване, Място за съхранение на кабела, Автоматично изскачане на хляба, Автоматично подравняване, Широки отвори, Защита против прегряване, Индикаторна светлина, Препичане на бейгъл |
| Употреба | Домашна |
| Включени аксесоари | Подвижен поднос за трохи |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой филии | 2 |
| Нива на изпичане | 6 |
| Височина | 20.9 cm |
| Ширина | 17.7 cm |
| Дължина | 31.3 cm |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |