- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Μαύρο, Inox |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αυτόματη ευθυγράμμιση, Φαρδιά ανοίγματα, Προστασία από υπερθέρμανση, Λυχνία ένδειξης, Препичане на бейгъл |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 20.9 cm |
| Πλάτος | 17.7 cm |
| Μήκος | 31.3 cm |
| Βάρος | 1.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |