Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за почистване на лице |
|
| Цвят | Бял |
| Тип задвижване | Ротационно движение |
| Съдържание пакет | 1 x Козметично огледало |
| Ключови характеристики | Огледало |
| За | Жени |
| Тип продукт | Козметично огледало |
| Част от тялото | Лице |
| Употреба | Суха кожа, Влажна кожа |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 28.3 cm, 28.3 cm |
| Ширина | 20 cm, 20 cm |
| Дължина | 12.6 cm, 12.6 cm |
| Тегло | 0.4 Kg, 0.4 Kg |
| Захранване | Мрежово |