Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за почистване на лице |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος μονάδας δίσκου | Περιστροφική κίνηση |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Козметично огледало |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Огледало |
| Για | Γυναίκες |
| Τύπος Προϊόντος | Καθρέφτης μακιγιάζ |
| Μέρος του σώματος | Πρόσωπο |
| Χρήση | Ξηρό δέρμα, Υγρό δέρμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Υψος | 28.3 cm, 28.3 cm |
| Πλάτος | 20 cm, 20 cm |
| Μήκος | 12.6 cm, 12.6 cm |
| Βάρος | 0.4 Kg, 0.4 Kg |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |