Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за почистване на лице |
|
| Цвят | Бял |
| Тип задвижване | Вибрации, Електромагнитни вълни |
| Ключови характеристики | Бутон ON/OFF, Портативна, С йони, Ултразвукова терапия |
| За | Жени |
| Тип продукт | Продукт за грижа за лицето |
| Част от тялото | Лице |
| Тип кожа на лицето | Нормална, С несъвършенства |
| Използване за | Почистване, Тонизиране, Електростимулация |
| Употреба | Влажна кожа |
| Тип употреба | Домашна |
| Височина | 2 cm |
| Ширина | 4.2 cm |
| Дължина | 14 cm |
| Тегло | 0.7 Kg |
| Мощност | 2 W |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |