Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Уреди за почистване на лице |
|
| Culoare | Alb |
| Tip actionare | Vibrații, Unde electromagnetice |
| Caracteristici cheie | Buton On/Off, Portabil, С йони, Ултразвукова терапия |
| Pentru | Femeie |
| Tip produs | Produs grija pentru fata |
| Zona corporala | Față |
| Tipul de ten | Normal, С несъвършенства |
| Destinat pentru | Curățenie, Тонизиране, Electrostimulare |
| Utilizare | Piele umedă |
| Tip utilizare | Intern |
| Inaltime | 2 cm |
| Latime | 4.2 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Greutate | 0.7 Kg |
| Putere | 2 W |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |