
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Материал острие | Стомана |
| Цвят | Оранжев |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Ключови характеристики | Лесно почистване |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Сирене, Хляб |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Гаранция | 24 месеца |