
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Materialul lamei | Oţel |
| Culoare | Portocaliu |
| Material | Plastic, Oţel |
| Caracteristici cheie | Curățarea ușoară |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Brânză, Pâine |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 9.5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Garanție | 24 luni |