- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Цвят | Червен |
| Материал | Стомана |
| Брой остриета | 1 |
| Тип храна | Месо |
| Максимална ширина на рязане | 225 mm, 225 mm |
| Височина | 23 cm, 23 cm |
| Ширина | 32.5 cm, 32.5 cm |
| Диаметър | 225 mm, 225 mm |
| Гаранция | 24 месеца |