- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Αριθμός λεπίδων | 1 |
| Είδος φαγητού | Κρέας |
| Μέγιστο πλάτος κοπής | 225 mm, 225 mm |
| Υψος | 23 cm, 23 cm |
| Πλάτος | 32.5 cm, 32.5 cm |
| Διάμετρος | 225 mm, 225 mm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |