- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Цвят | Черен |
| Материал | Стомана |
| Брой остриета | 1 |
| Тип храна | Месо |
| Максимална ширина на рязане | 225 mm |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 31.3 cm |
| Дължина | 40.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |