- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Уреди за рязане |
|
| Culoare | Negru |
| Material | Oţel |
| Numărul de lame | 1 |
| Fel de mancare | Carne |
| Lățimea maximă de tăiere | 225 mm |
| Înălţime | 27 cm |
| Lăţime | 31.3 cm |
| Lungime | 40.5 cm |
| Garanție | 24 luni |