- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за рязане |
|
| Материал острие | Стомана |
| Цвят | Инокс |
| Материал | Инокс |
| Брой остриета | 2 |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Зеленчуци |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 24 cm |