- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за рязане |
|
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox |
| Υλικό | Inox |
| Αριθμός λεπίδων | 2 |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Μήκος | 24 cm |