- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Уред за вакуумиране |
| Мощност | 80 W |
| Функции | Автоматично засмукване |
| Тип храна | Твърди |
| Употреба | Домашна |
| Степен скорости | 1 |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с подвижни дюзи |
| Захранване | Мрежово |
| Тип | Настолен |
| Вакуумиране | Сух |
| Функционалност | Автоматично |
| Ленти за залепване | 29.5 cm |
| Тип консуматив | Торби |
| Височина | 5 cm |
| Дължина | 35.5 cm |
| Тегло | 0.5 Kg |