- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x συσκευή κενού αέρος |
| Εξουσία | 80 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη αναρρόφηση |
| Είδος φαγητού | Στερεοί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με αφαιρούμενα ακροφύσια |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Ενα είδος | Επιτραπέζιος |
| Vacuumirane | Ξηρός |
| Λειτουργικότητα | Αυτόματο |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 29.5 cm |
| Αναλώσιμος τύπος | Τσάντες |
| Υψος | 5 cm |
| Μήκος | 35.5 cm |
| Βάρος | 0.5 Kg |