- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Уреди за вакуумиране |
|
| Цвят | Прозрачен |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 0 W |
| Функции | Контейнер за вакуумиране |
| Тип храна | Твърди |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Тип продукт | Уред за вакуумиране с щипка |
| Ленти за залепване | 15 cm |
| Тип консуматив | Ролка |
| Дължина | 500 cm |