- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Уреди за вакуумиране |
|
| Χρώμα | Διαφανής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 0 W |
| Λειτουργίες | Контейнер за вакуумиране |
| Είδος φαγητού | Στερεοί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Συσκευή κενού αέρος με κλιπ |
| Αυτοκόλλητες ταινίες | 15 cm |
| Αναλώσιμος τύπος | Ρολό |
| Μήκος | 500 cm |