- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Осцилация, Таймер, Дистанционно, Колела |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Охладител за въздух |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Мощност | 75 W |
| Степен скорости | 3 |
| Времетраене таймер | 7.5 h |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Пластмаса |
| Форма основа | Правоъгълна |
| Височина | 73 cm |
| Ширина | 39.2 cm |
| Дължина | 32 cm |
| Капацитет течност | 8 l |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 24 месеца |