- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Τροχοί |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Aircooler |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Εξουσία | 75 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 7.5 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Υψος | 73 cm |
| Πλάτος | 39.2 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Ικανότητα υγρών | 8 l |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |