- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Осцилация, Регулиране на посоката, Таймер, Дистанционно, LED дисплей, Sleep mode, Защита от претоварване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор - кула |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 35 W |
| Ниво на шум | 25 - 51.5 dB |
| Степен скорости | 8 |
| Времетраене таймер | 8 h |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Пластмаса |
| Форма основа | Кръгла |
| Височина | 95.6 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 19.5 cm |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Предназначен за | Дом |
| Състояние | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |