- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 30 W
- Όγκος αέρα: 1961 m³/ώρα
- Μέγιστη ταχύτητα ροής αέρα: 8,2-9 m/sec
- 90° ταλάντωση
- Τεχνολογία TurboSilent για αθόρυβη λειτουργία
- Παρέχει ισχυρή ροή αέρα
- Κατάλληλο για ψύξη μεγάλων χώρων
- Κατάλληλο για καθημερινή χρήση
- Κατάλληλο για υπνοδωμάτιο
- Κατάλληλο για ύπνο
- Μειώνει αυτόματα την ταχύτητα της ροής αέρα στη λειτουργία ύπνου
- Σβήνει την οθόνη στη λειτουργία ύπνου
- Κομψό και κλασικό σχεδιασμό σε σχήμα κολώνας
- Συμπαγής σχεδιασμός
- Κατάλληλο για μοντέρνο εσωτερικό
- Τύπος κινητήρα: χωρίς ψήκτρες
- Ταχύτητα κινητήρα: 1470 rpm
- Επίπεδο θορύβου: 25-51,5 dB
- Επίπεδο θορύβου σε χαμηλή ταχύτητα: 25 dB
- Χρονοδιακόπτης 8 ωρών
- Τηλεχειριστήριο
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 95,6 x 21 x 19,5 εκ.
- Βάρος: 4,5 kg
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V / 50 Hz
- Χρώμα: Μαύρο
Λειτουργίες και ρυθμίσεις:
- 8 ταχύτητες ανεμιστήρα
- 4 λειτουργίες:
Λειτουργία ύπνου
Αυτόματη λειτουργία
Φυσική λειτουργία
Κανονική λειτουργία
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ταλάντωση, Ρύθμιση κατεύθυνσης, Χρονοδιακόπτης, Τηλεκοντρόλ, Οθόνη LED, Sleep mode, Προστασία από υπερφόρτωση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας - πύργος |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 35 W |
| Επίπεδο θορύβου | 25 - 51.5 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 8 |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 8 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Βάση φόρμας | Στρογγυλή |
| Υψος | 95.6 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |
| Κατάσταση | Нов |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |