- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Осцилация, Регулируема височина, Таймер, Дистанционно, LED дисплей, Защита от претоварване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 36 W |
| Ниво на шум | 20-25 dB |
| Степен скорости | 9 |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Пластмаса |
| Форма основа | Кръгла |
| Височина | 96-107 cm |
| Диаметър на перка | 20 cm |
| Предназначен за | Дом |
| Състояние | Нов |
| Гаранция | 24 месеца |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |