- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 36 W
- Tehnologie TurboWind™ pentru un flux de aer puternic
- Raza de acțiune a fluxului de aer de până la 29 m
- Potrivit pentru dormitoare
- Potrivit pentru sufragerii
- Potrivit pentru spații deschise
- Tehnologie HyperSilent™ pentru funcționare silențioasă
- Asigură un nivel redus de zgomot, fără zumzet și zgomote
- Potrivit pentru somn
- Potrivit pentru funcționare continuă fără a perturba liniștea
- Asigură o circulație uniformă a aerului
- Înălțime reglabilă
- Design stilat și elegant
- Design compact
- Ușor de demontat pentru curățare
- Telecomandă
- Tip motor: fără perii
- Nivel de zgomot: 20-25 dB la viteză redusă
- Temporizator
- Dimensiuni (H): 96-107 cm
- Diametrul palelor: 20 cm
- Tensiune de alimentare: 220-240 V / 50 Hz
- Culoare: Negru
Moduri și setări:
- 9 viteze ale ventilatorului
- 3 moduri de funcționare
- Mod standard
- Mod automat
- Mod turbo
Oscilație și flux de aer:
- Oscilație orizontală până la 120°
- Rotație verticală până la 100°
- Viteza maximă a fluxului de aer: 8,2 m/sec
- Debit de aer: 1597 m³/oră
Fisa tehnica
Вентилатори |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Oscilaţie, Înălțime reglabilă, Temporizator, la distanta, Display LED, Protecție la suprasarcină |
| Utilizare | Interior |
| Tip ventilator | Ventilatoare de podea |
| Material | Plastic |
| Putere | 36 W |
| Nivel zgomot | 20-25 dB |
| Trepte de viteza | 9 |
| Tip alimentare | Reţea |
| Material elice | Plastic |
| Forma baza | Rundă |
| Inaltime | 96-107 cm |
| Diametru elice | 20 cm |
| Utilizat pentru | Acasă |
| Condiție | Nou |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 4 |