- -17,90 €
- Изчерпано

Ефективният настолен вентилатор Adler AD 7326 бързо охлажда помещението и осигурява свеж въздух в него. Вентилаторът Adler AD 7326 има стабилна основа, благодарение на която може да бъде поставен дори на неравна повърхност. Металната перка осигурява въздушен поток от 14.42 м3/мин. Настолният вентилатор Adler AD 7326 е с диаметър 15 см и медено-бронзова повърхност в модерен стил.
- Мощност: 40W
- Размер: 27х24.5х12 см
- Две скорости
- Диаметър: 15 см
- Механичен контрол
- Стоманен корпус
- Въздушен поток: 14.42 м3/мин.
- Регулируем ъгъл: 95 градуса(90 градуса нагоре и 5 надолу)
- Стабилна осонова
- Метална перка
- Ниво на шум: 46dB
- Захранване 220-240V ~ 50/60Hz
- Дължина на захранващия кабел: 132 см
- Цвят: Мед/Бронз
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ефективният настолен вентилатор Adler AD 7326 бързо охлажда помещението и осигурява свеж въздух в него. Вентилаторът Adler AD 7326 има стабилна основа, благодарение на която може да бъде поставен дори на неравна повърхност. Металната перка осигурява въздушен поток от 14.42 м3/мин. Настолният вентилатор Adler AD 7326 е с диаметър 15 см и медено-бронзова повърхност в модерен стил.
- Мощност: 40W
- Размер: 27х24.5х12 см
- Две скорости
- Диаметър: 15 см
- Механичен контрол
- Стоманен корпус
- Въздушен поток: 14.42 м3/мин.
- Регулируем ъгъл: 95 градуса(90 градуса нагоре и 5 надолу)
- Стабилна осонова
- Метална перка
- Ниво на шум: 46dB
- Захранване 220-240V ~ 50/60Hz
- Дължина на захранващия кабел: 132 см
- Цвят: Мед/Бронз
Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бронз |
| Функции | Регулиране на посоката, Защита против прегряване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Настолен вентилатор |
| Материал | Метал, Стомана |
| Степен скорости | 2 |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Метал |
| Форма основа | Правоъгълна |
| Височина | 27 cm |
| Ширина | 24.5 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Дължина на кабела | 132 cm |
| Предназначен за | Дом |