- -17,90 €
- Χωρίς απόθεμα

Ο αποτελεσματικός επιτραπέζιος ανεμιστήρας Adler AD 7326 δροσίζει γρήγορα το δωμάτιο και παρέχει φρέσκο αέρα. Ο ανεμιστήρας της Adler AD 7326 έχει σταθερή βάση, χάρη στην οποία μπορεί να τοποθετηθεί σε κάθε επιφάνεια. Το μεταλλικό πτερύγιο παρέχει ροή αέρα 14,42 m3/min. Ο επιτραπέζιος ανεμιστήρας της Adler AD 7326 έχει διάμετρο 15 cm και επιφάνεια χαλκού σε μοντέρνο στυλ.
- Ισχύς: 40W
- Διαστάσεις: 27x24,5x12 cm
- Δύο ταχύτητες
- Διάμετρος: 15 cm
- Μηχανικός έλεγχος
- Ατσάλινο σώμα
- Παροχή αέρα: 14,42 m3/min.
- Γωνία κλίσης: 95 μοίρες (90 μοίρες πάνω και 5 μοίρες κάτω)
- Σταθερή βάση
- Μεταλλικό πτερύγιο
- Επίπεδο θορύβου: 46dB
- Τροφοδοσία 220-240V ~ 50/60Hz
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 132 cm
- Χρώμα: Χαλκός/Μπρονζέ
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ο αποτελεσματικός επιτραπέζιος ανεμιστήρας Adler AD 7326 δροσίζει γρήγορα το δωμάτιο και παρέχει φρέσκο αέρα. Ο ανεμιστήρας της Adler AD 7326 έχει σταθερή βάση, χάρη στην οποία μπορεί να τοποθετηθεί σε κάθε επιφάνεια. Το μεταλλικό πτερύγιο παρέχει ροή αέρα 14,42 m3/min. Ο επιτραπέζιος ανεμιστήρας της Adler AD 7326 έχει διάμετρο 15 cm και επιφάνεια χαλκού σε μοντέρνο στυλ.
- Ισχύς: 40W
- Διαστάσεις: 27x24,5x12 cm
- Δύο ταχύτητες
- Διάμετρος: 15 cm
- Μηχανικός έλεγχος
- Ατσάλινο σώμα
- Παροχή αέρα: 14,42 m3/min.
- Γωνία κλίσης: 95 μοίρες (90 μοίρες πάνω και 5 μοίρες κάτω)
- Σταθερή βάση
- Μεταλλικό πτερύγιο
- Επίπεδο θορύβου: 46dB
- Τροφοδοσία 220-240V ~ 50/60Hz
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 132 cm
- Χρώμα: Χαλκός/Μπρονζέ
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μπρούντζος |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Επιτραπέζιος ανεμιστήρας |
| Υλικό | Μέταλλο, Ατσάλι |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Μέταλλο |
| Βάση φόρμας | Ορθογώνιο |
| Υψος | 27 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Μήκος | 12 cm |
| Μήκος καλωδίου | 132 cm |
| Προορίζεται για | Σπίτι |