- -20,45 €
- Изчерпано

Вентилаторът Mesko MS 7330 осигурява приятен и хладен въздушен поток. Уредът за охлаждане Mesko MS 7330 е универсален и лесен за използване благодарение на своите 3 скорости и регулиране на ъгъла. Оборудван е със стабилна основа и 180W мотор.
Подовият вентилатор Mesko MS 7330 е перфектен избор за горещите летни дни.
- Мощност: 180W
- Диаметър: 50 см
- Размер: 60.5х25х60 см
- 3 степени на скорост
- Регулиране на ъгъла с наклон 90 градуса
- Въздушен поток: 44.3 m3/min
- Ниво на шум: 68.7 dB
- Пластмасова перка
- Механичен контрол
- Захранване 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Дължина на захранващия кабел: 1.5 метра
- Цвят: Черен
- Тегло: 3.35 кг
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Вентилаторът Mesko MS 7330 осигурява приятен и хладен въздушен поток. Уредът за охлаждане Mesko MS 7330 е универсален и лесен за използване благодарение на своите 3 скорости и регулиране на ъгъла. Оборудван е със стабилна основа и 180W мотор.
Подовият вентилатор Mesko MS 7330 е перфектен избор за горещите летни дни.
- Мощност: 180W
- Диаметър: 50 см
- Размер: 60.5х25х60 см
- 3 степени на скорост
- Регулиране на ъгъла с наклон 90 градуса
- Въздушен поток: 44.3 m3/min
- Ниво на шум: 68.7 dB
- Пластмасова перка
- Механичен контрол
- Захранване 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Дължина на захранващия кабел: 1.5 метра
- Цвят: Черен
- Тегло: 3.35 кг
Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Регулиране на посоката |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор за под |
| Материал | Пластмаса |
| Мощност | 180 W |
| Ниво на шум | 68.7 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Захранване | Мрежово |
| Материал перка | Пластмаса |
| Височина | 60 cm |
| Ширина | 60 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Тегло | 3.35 Kg |
| Предназначен за | Дом |