- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

Ο ανεμιστήρας Mesko MS 7330 παρέχει ευχάριστη και δροσερή ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας Mesko MS 7330 είναι ευέλικτος και εύκολος στη χρήση χάρη στις 3 ταχύτητες και τη γωνία κλίσης. Είναι εξοπλισμένος με σταθερή βάση και κινητήρα 180W.
Ο ανεμιστήρας δαπέδου της Mesko MS 7330 είναι μια τέλεια επιλογή για τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού.
- Ισχύς: 180W
- Διάμετρος: 50 cm
- Διαστάσεις: 60,5x25x60 cm
- 3 επίπεδα ταχύτητας
- Γωνία κλίσης: 90 μοιρών
- Παροχή αέρα: 44,3 m3 / min
- Επίπεδο θορύβου: 68,7 dB
- Πλαστικό πτερύγιο
- Μηχανικός έλεγχος
- Τροφοδοτικό 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 1,5 μέτρα
- Μαύρο χρώμα
- Βάρος: 3,35 kg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Ο ανεμιστήρας Mesko MS 7330 παρέχει ευχάριστη και δροσερή ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας Mesko MS 7330 είναι ευέλικτος και εύκολος στη χρήση χάρη στις 3 ταχύτητες και τη γωνία κλίσης. Είναι εξοπλισμένος με σταθερή βάση και κινητήρα 180W.
Ο ανεμιστήρας δαπέδου της Mesko MS 7330 είναι μια τέλεια επιλογή για τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού.
- Ισχύς: 180W
- Διάμετρος: 50 cm
- Διαστάσεις: 60,5x25x60 cm
- 3 επίπεδα ταχύτητας
- Γωνία κλίσης: 90 μοιρών
- Παροχή αέρα: 44,3 m3 / min
- Επίπεδο θορύβου: 68,7 dB
- Πλαστικό πτερύγιο
- Μηχανικός έλεγχος
- Τροφοδοτικό 220-240 V ~ 50/60 Hz
- Μήκος καλωδίου ρεύματος: 1,5 μέτρα
- Μαύρο χρώμα
- Βάρος: 3,35 kg
Χαρακτηριστικά
Вентилатори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ρύθμιση κατεύθυνσης |
| Χρήση | Εσωτερικό |
| Τύπος ανεμιστήρα | Ανεμιστήρας δαπέδου |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Εξουσία | 180 W |
| Επίπεδο θορύβου | 68.7 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Υψος | 60 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος | 25 cm |
| Βάρος | 3.35 Kg |
| Προορίζεται για | Σπίτι |