- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Революционен вентилатор кула с функция на воден охладител First Austria FA-5560-4
Вентилаторът е оборудван с модерен тъч панел, показващ околната температура. Три нива на мощност и три режима на работа с функция осцилация в радиус от 80 градуса, както и таймер до 12 часа гарантират идеално приспособяване към нуждите на всеки един!
- Мощност: 60 W
- Тъч панел, показващ температурата
- 3 нива на скорост
- Размери
Дължина: 30 см
Ширина: 30 см
Височина: 102 см
- Дистанционно управление, което позволява задаването на оптимални параметри и режим на работа
- 80° осцилация на въздуха
- Oсцилация
- Функция водна завеса
- Функция въздушен охладител - включени 2 контейнера с охлаждащ гел
- 3 режима на работа: Нормален, естествен вятър, нощен режим
- Обем на резервоара: 2 л
- Таймер: 12 часа
- Ниво на шум: ≤ 53 dB
- Тегло: 4.4 Kg
- Захранване: 220 - 230 V
Техническо описание
Вентилатори |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Регулиране на посоката, Таймер, Дистанционно, LED дисплей, Тъч срийн, Sleep mode, Защита от претоварване |
| Употреба | Интериор |
| Тип вентилатор | Вентилатор - кула |
| Материал | ABS |
| Ниво на шум | 53 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Захранване | Мрежово |
| Височина | 102 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 4.4 Kg |
| Капацитет течност | 2 l |
| Предназначен за | Дом |
| Гаранция | 36 месеца |